Forteca Świerklany tworzenie stron google Damatic Swierklany

MENU

Aktualności
O klubie
Zarząd
Stadion
FORUM
Historia
Fotogaleria
Księga gości
Linki
Reklama
kontakt

LIGA OKRĘGOWA

Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Terminarz 08/09




FORTECA - B klasa

Kadra
Terminarz
Tabela
Statystyki

SKAT

Historia

STATYSTYKI

Osób online: 1
Odwiedzin dzisiaj: 7
Odwiedzin ogółem: 57847
Przeglądarka:  
System:
Twoje IP: 54.163.61.66

Valid HTML 4.0 Transitional


śruby trapezowe

profile aluminiowe
ZARZĄD
SKŁAD ZARZĄDU LKS FORTECA ŚWIERKLANY
NA LATA 2010-2011.

1. Prezes Klubu - Maciończyk Jarosław
2. Wiceprezes Klubu d.s. organizacyjnych - Białecki Waldemar
3. Wiceprezes Klubu d.s. Piłki Nożnej - Piksa Marcin
4. Wiceprezes Klubu d.s. Skata - Kafka Piotr
5. Sekretarz Klubu - Klyta Krzysztof
6. Skarbnik Klubu - Sobik Tomasz
7. Członek Zarządu Klubu - Sobik Sławomir
8. Członek Zarządu Klubu - Mrowiec Czesław
9. Członek Zarządu Klubu - Smyczyk Edward
10. Członek Zarządu Klubu - Mandrela Krzysztof
11. Członek Zarządu Klubu - Cofalik Zbigniew
12. Członek Zarządu Klubu - Herman Leon
13. Członek Zarządu Klubu - Baron Eugeniusz
14. Członek Zarządu Klubu - Macionczyk Jan
15. Członek Zarządu Klubu - Baron Kazimierz


Komisja Rewizyjna
1. Przewodniczący - Horzella Andrzej
2. Członek Komisji - Horzella Janusz


Telefony kontaktowe - osoby funkcyjne LKS FORTECA

Funkcja Imię Nazwisko Telefon
Prezes Maciończyk Jarosław 032 4277056
502552059
Wiceprezes Piotr Kafka 032 4304239,
665042643
Wiceprezes Białecki Waldemar 607780861, 324304228
Wiceprezes Piksa Marcin 604141602
Wiceprezes Kafka Piotr 665042643, 324304239
Skarbnik Sobik Tomasz 604612253
Sekretarz Klyta Krzysztof 324304992
Kierownik Sekcji Sobik Sławomir 608063740
Członek Zarządu Smyczyk Edward 324304781
Członek Zarządu Herman Leon 324304345
Członek Zarządu Mrowiec Czesław 324304077
Członek Zarządu Baron Eugeniusz 324304229
Członek Zarządu Baron Kazimierz 517774325
Członek Zarządu Mandrela Krzysztof -
Członek Zarządu Cofalik Zbigniew 781801057
Członek Zarządu Macionczyk Jan 324308727
Komisja Rewizyjna Horzela Andrzej 606458160
Komisja Rewizyjna Horzela Janusz 692060090
Gospodarz Stadionu Kubów Michał 519197859
Gospodarz Klubu Olma Rufin 660899620, 324304267
Trener I drużyny Hauder Piotr 667206785
Trener trampkarzy Brychcy Jakub 501961849

TABELA

więcej...
Lp.DRUŻYNAMBPkt
000
1GOS?AW Jed?ownik1349 - 1135
2SILESIA Lubomia1532 - 2528
3LKS Krzy?anowice1539 - 2926
7FORTECA ?wierklany1525 - 2224

OSTATNI MECZ

więcej...
FORTECA ?wierklany1 - 3SILESIA Lubomia
Ku? Piotr

NASTĘPNY MECZ

więcej...
-
- godz:

KRÓL STRZELCÓW

więcej...
Lp.Imie NazwiskoB
1Pastuszak Piotr4
2Ku? Piotr4
3Matuszek Pawe?3
4Ho?a Karol2

SPONSORZY

więcej...

Gmina Swierklany

Cetus energetyka gazowa

Sklep meblowy PIK

Kamieniarstwo Waldemar Białecki

Zakład wędliniarski Andrzej Stania

Jastrzębska Spółka Węglowa SA


Serwis współpracuje z portalem Świerklany - swierklany.info


© 2006-2008 by www.k4art.com